כותרת
> C;
1/1
X
מה אתה מחפש?
המוצרים של סברובסקי

סברובסקי, המוצרים:

סברובסקי, חברה עולמית בעלת פטנט של מכונה החותכת זכוכית בחיתוך מיוחד, הצליחה במספר שנים להקים אימפריה של מוצרים יוקרתיים. החל מחרוזי סברובסקי שהם חרוזי קריסטל כלה בעדשות למצלמות וטלסקופים.

חובבי הסברובסקי יעידו על קיומו של מגוון גדול של חרוזי סברובסקי העשויים מקריסטל אם בצורת ביקון או עיגול, פסלי קריסטל זכוכית ומיניאטורות, אבנים לשיבוץ, אפליקציות נוצצות לבגדים, תכשיטים ואופנה, עיצוב בית, ונברשות.

פסלונים ומניאטורות:

מלבד קריסטל מבריק ומדויק, מוכרת חברת סברובסקי בלוגו שלה. בעבר כל הפסלים של סברובסקי סומנו בצורת פרח האדלווייס, אשר עם הזמן הוחלף על ידי לוגו .S.A.L, שגם הוא שונה לסמל אותו אנו מכירים היום- הברבור.

הפסלון הראשון שיוצר על ידי סברובסקי היה בצורת עכבר. עד היום ניתן לרכוש גרסה מוקטנת של העכבר המקורי. תוכלו למצוא סוגים רבים של פסלונים כמו ברבורים, חיפושיות, מוצצים ועוד. קיימת אפילו מהדורה מוגבלת של פרטי אספנות מטעם חברת וולט דיסני.

קריסטלים:

חברת סברובסקי מייצרת את החרוזים האיכותיים ביותר- חרוזי סברובסקי, חרוזי קריסטל במגוון גדול של צבעים וציפויים. סוד המגוון הגדול גלום בכך שבסברובסקי הבינו שיש ליצור קריסטל זכוכית המאפשר לאור להישבר בספקטרום השמש. לשם כך סברובסקי ציפה חלק ממוצריו בכימקלים מתכתיים. למשל, הציפוי הנפוץ ביותר נותן קשת של צבעים המשתנה עם האור, והוא נקרא ציפוי אורורה בוראליס, ובקצרה אייבי. בעקבות ציפוי אייבי הגיעו ציפויים אחרים כמו ציפוי לוסטרה, דוראדו, אאורום, מטאליק ועוד. בתחילה נעשתה שכבה אחת של ציפוי, ותוך זמן קצר נעשו ציפויים כפולים הנתנו את אפקט הדאבל אייבי מה שיצר ברק גדול בהרבה ומגוון נוסף של צבעים.

קריסטלים לשיבוץ:

סברובסקי מייצרים גם אבנים לשיבוץ המשמשות לשיבוץ בתכשיטים, הדבקה על בגדים, עבודות יצירה ועוד. רוב אבני השיבוץ מגיעות עם ציפוי פוילד. בתחתית כל אבן יש שכבת כסף דקה האוטמת את מעבר הצבעים באור, כך שהמוצר עליו מדביקים את האבן לא ישתקף דרכה וישנה את הברק והצבע שלה.

בבקשה, תיהנו מהאתר שלנו ומהחרוזים שלנו, קבלו השראה!

ליברין – חנות חרוזים

צרו קשר ונשמח לענות לכל שאלה או בקשה מיוחדת

טלפון: 03-5603192

כתובת: רחוב החשמל 1 תל אביב

ליברין - חנות חרוזים

ליברין - חנות חרוזים